πεγκυ ζηνα νεα τραγουδια

Νέος Προτεινόμενος Κανονισμός περί Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων
20.04.2014 15:26
Στο πλαίσιο της χορηγίας της Microsoft Ελλάς στην Ελληνική Προεδρία του Συμβουλίου της Ευρωπαϊκής Ένωσης και υπό την αιγίδα αυτής, πραγματοποιήθηκε μέσα στην προηγούμενη εβδομάδα εκδήλωση στο Ζάππειο Μέγαρο, με τίτλο: «Νέος Προτεινόμενος Κανονισμός για την Προστασία Δεδομένων Προσωπικού ...
Στην κριτική επιτροπή του «Just the 2 of us» η Πέγκυ Ζήνα(;)
20.02.2014 17:53
Σε συζητήσεις βρίσκεται η γνωστή τραγουδίστρια Πέγκυ Ζήνα με το κανάλι του Mega για το ρόλο κριτή για το «Just the 2 of us».
«Άμπρα Κατάμπρα» από τις 2 Φλεβάρη
03.12.2013 10:25
Τι κάνουν όλα αυτά τα σκοτεινά πλασματάκια στα δωμάτιά μας; Η φαντασία οργιάζει όταν σβήνει το φως τη νύχτα… και η ντουλάπα κρύβει φόβους. Οι ήχοι μοιάζουν απειλητικοί και κάτω απ’ το κρεβάτι, ποιός ξέρει τι υπάρχει! Κι ένα «Κοιμήσου δεν υπάρχει τίποτα!» δεν είναι αρκετό.
Μαρούσι: Εγκαινιάστηκε η 14η ομαδική έκθεση ζωγραφικής της «Έκφρασης»
19.11.2013 17:18
Με μεγάλη επιτυχία και παρουσία πλήθους φίλων τα εικαστικής τέχνης πραγματοποιήθηκαν τα εγκαίνια από το Δήμαρχο Αμαρουσίου Γιώργο Πατούλη της 14ης ομαδικής έκθεσης ζωγραφικής, αγιογραφίας, κοσμήματος, κεραμικής και διακόσμησης του Καλλιτεχνικού & Φυσιολατρικού Συλλόγου «Η Έκφραση».
Είμαστε τα λάθη μας;
07.06.2013 12:18
Το καλοκαίρι αρχίζει με τα αναμενόμενα μεγάλα μπλοκμπάστερ, όπως «After Earth» και «Η Συμμορία Των Μάγων» (Now You See Me), αλλά και με μικρότερες παραγωγές από Γαλλία και Αργεντινή για αυτούς που έχουν βαρεθεί τη συνηθισμένη συνταγή ψηφιακών εφέ και διάσημων σταρ. του Αλέξανδρου Ραπτοτάσιου Γλυκά ...
Οι φετινές υποψηφιότητες των Mad Video Music Awards
24.05.2013 15:38
Στις 25 Ιουνίου θα πραγματοποιηθούν φέτος τα Mad Video Music Awards 2013, που έχουν γίνει πλέον θεσμός. Θα γίνουν στο κλειστό γήπεδο Tae Kwon Do, στις Ολυμπιακές εγκαταστάσεις Φαλήρου.
Κουμπαριάζουν Π. Ζήνα - Χ. Βαρθακούρης
18.03.2013 12:47
Εκτός από την καλή τους φιλία σύντομα την Πέγκυ Ζήνα και τον Χάρη Βαρθακούρη θα συνδέει η κουμπαριά τους, αφού η τραγουδίστρια θα γίνει νονά της κόρης του καλλιτέχνη. Μάλιστα, σύντομα θα γίνει και το baby boom της μικρής, που μονοπωλεί το ενδιαφέρον του Χάρη Βαρθακούρη και της γυναίκας του, ...
Τα παραλειπόμενα της βραδιάς του Σαββίδη για τον ΠΑΟΚ!!!
23.12.2012 17:35
Ο Ιβάν Σαββίδης σκλάβωσε τους περίπου 360 προσκεκλημένους του στην γιορταστική εκδήλωση του. Πρώτος πήγε στο «Stage» (ιδιοκτησίας του πρώην αντιπροέδρου της ΠΑΕ ΠΑΟΚ, Ηλία Βιολίδη) και τελευταίος έφυγε.
Στην Πέγκυ Ζήνα και παρόντος Ιβάν Σαββίδη, η γιορτή του ΠΑΟΚ
20.12.2012 12:52
Το βράδυ του Σαββάτου 22 Δεκεμβρίου, θα γίνει η εορταστική εκδήλωση του «Δικεφάλου», με τη συμμετοχή όλων των τμημάτων και των στελεχών της ΠΑΕ ΠΑΟΚ, της ΚΑΕ και του Ερασιτέχνη, στο κέντρο που εμφανίζεται η Πέγκυ Ζήνα στη Θεσσαλονίκη.
Πρεμιέρα για το «Δεν μ’ αγαπάς. Μ’ αγαπάς»
05.12.2012 15:40
Πρεμιέρα κάνει σήμερα (Τετάρτη) στο θέατρο Βασιλάκου η μεταφορά του βιβλίου της Φωτεινής Τσαλίκογλου «Δεν μ’ αγαπάς. Μ’ αγαπάς», σε διασκευή του Πέτρου Ζούλια, με πρωταγωνίστριες τη Ρένα Πιττακή και την Πέγκυ Τρικαλιώτη.
Πέγκυ Ζήνα: Στη Θεσσαλονίκη με το Δήμο Αναστασιάδη
29.11.2012 12:18
Τι κι αν έλεγαν ότι το σχήμα δεν πήγε καλα, η τραγουδίστρια θέλοντας να «κλείσει» τα στόματα, ανεβαίνει προς τα βόρεια. Στην Θεσσαλονίκη θα βρίσκεται η τραγουδίστρια από τις 14 Δεκεμβρίου, μαζί με τον Δήμο Αναστασιάδη, τον Λούκα Γιώρκα και την Ειρήνη Παπαδοπούλου, στο “Stage”. Πολλά ακούστηκαν ...
Το γευστικό comeback της Πέγκυς Ζήνα
19.11.2012 11:19
Μπορεί η τραγουδίστρια να ολοκλήρωσε κακήν-κακώς τις εμφανίσεις της με τον Δήμο Αναστασιάδη αλλά δεν έχασε το χρόνο της και άλλαξε «ρότα» επαγγελματικά επενδύοντας σε μαγαζί εστίασης. Η τραγουδίστρια μαζί με τον σύζυγό της, Γιώργο Λύρα άνοιξαν ένα μοντέρνο σουβλατζίδικο στην περιοχή της ...
Τα μάζεψε και έφυγε η Πέγκυ Ζήνα!!!
05.11.2012 11:15
Σαν κεραυνός εν αιθρία έπεσε η είδηση ότι η Πέγκυ Ζήνα αποχώρησε από το σχήμα της «Οδού Πειραιώς 178»! Μετά την αναβολή της πρεμιέρας, δεν πρόλαβε καλά-καλά να περάσει ένας μήνας και η συνεργασία έληξε άδοξα. Να φταίνε οι δύσκολοι καιροί...
Βιβλίο: «Καινούργιοι γονείς για καινούργια παιδιά»
05.11.2012 10:59
Το βιβλίο της Ερατούς Χατζημιχαλάκη, «Καινούργιοι γονείς για καινούργια παιδιά», θα παρουσιαστεί την Τρίτη, 6 Νοεμβρίου στις 18.00, στον εναλλακτικό πολυχώρο pure Βliss, Ρόμβης 24, Σύνταγμα. Ένα βιβλίο που έρχεται να συνδέσει την ψυχολογία με την πνευματικότητα.
Όλη η showbiz στην πρεμιέρα της Πέγκυ Ζήνα!
15.10.2012 09:17
Πρεμιέρα και για την Πέγκυ Ζήνα, μαζί με μία ροκ συνεργασία με τον Δήμο Αναστασιάδη. Το σχήμα πλαισιώνουν ο Λούκας Γιώρκας, η Ειρήνη Παπαδοπούλου, ο Μιχάλης Μόσχου και η Σοφία Κίλια. Σε νέο νυχτερινό μαγαζί, στο «Οδός Πειραιώς 178», η τραγουδίστρια με την υπέροχη λαϊκή φωνή μάγεψε τον κόσμο με ...
Στο νοσοκομείο με γαστρεντερίτιδα η Πέγκυ Ζήνα
04.10.2012 12:37
Αναβλήθηκε για τις 12 Οκτωβρίου η αυριανή πρεμιέρα της Πέγκυ Ζήνα, καθώς η τραγουδίστρια μεταφέρθηκε εσπευσμένα στο νοσοκομείο. Κατά τη διάρκεια των τελευταίων προβών στο νυχτερινό κέντρο «Οδός Πειραιώς 178» ένιωσε ενοχλήσεις και έντονη δυσφορία, με αποτέλεσμα να τη μεταφέρουν στο ...
«Τερέζα Ρακέν»: Δεύτερος χρόνος στο Θέατρο Τέχνης
02.10.2012 12:55
Η θεατρική διασκευή του διάσημου μυθιστορήματος του Εμίλ Ζολά, από την Αθανασία Καραγιαννοπούλου, η οποία υπογράφει και τη σκηνοθεσία, μετά την επιτυχία που γνώρισε πέρυσι, ανεβαίνει ξανά στο Θέατρο Τέχνης, με τους Πέγκυ Σταθακοπούλου και Λάζαρο Γεωργακόπουλο στους πρωταγωνιστικούς ...
Λύρας-Ζήνα: Η απάντησή τους στις κατηγορίες περί φοροδιαφυγής!
10.09.2012 11:18
Σύμφωνα με την εφημερίδα «Πρώτο Θέμα», η τραγουδίστρια Πέγκυ Ζήνα και ο σύζυγός της και μάνατζερ Γιώργος Λύρας απέκρυψαν το ποσό των 4.200.000 από τις δηλώσεις τους από το 2001 έως το 2010.
Πουθενά χωρίς την κόρη της η Πέγκυ Ζήνα!
30.08.2012 08:04
Γεμάτο ήταν αυτό το καλοκαίρι για την Πέγκυ Ζήνα, η οποία βρισκόταν σε περιοδεία σε όλη την Ελλάδα. Μαζί της ήταν ο φύλακας-άγγελος της, Γιώργος Λύρας και η 10 μηνών κόρη τους, Ηλέκτρα.Στις 10 και 11 Αυγούστου, εθεάθησαν από
Πέγκυ Τρικαλιώτη: Απέκτησε κόρη!
13.07.2012 07:49
Ευτυχής μητέρα για πρώτη φορά, η ηθοποιός έφερε στον κόσμο το πρώτο της παιδί. Η Πέγκυ και ο σύντροφός της Θανάσης Δόσης απέκτησαν ένα κοριτσάκι βάρους 3,5 κιλών. Η οικογένεια είναι πλέον στο σπίτι της, ενώ παρόλο που η